Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla wyrzuconych z GP24

Utworzony przez Zorro, 3 października 2011 r. o 21:37
Gość napisał:
Sauber nie ma ambicji to taki zwykły internetowy śmieć , ale fajnie że jest ktoś taki jak Juman na kogo można pluć a on zawsze stwierdzi że pada deszcz można również podcierać nim tyłek jak papierem toaletowym a on sie nigdy nie obrazi, taki fajny z niego człowiek.
A jumanek ma swój wianek? Bo jak ma, może da. A jak ma warkoczyk, to ma też niebieskie oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr house napisał:
co za różnica, obie teMPE jak obuchy i espa i baby spice i nasza szkapa też durne to!!! Nasza szkapa wierzga - iiiichacha, iiiichacha prrrr i batem ją
Piszę sie ihahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jumus lubisz ropuche? nie łudź sie, nie zamieni się w księzniczkę, choć byś nie wiem jak chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście okropni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jumus lubisz ropuche? nie łudź sie, nie zamieni się w księzniczkę, choć byś nie wiem jak chciał
pocałuj żabkę w łapkę, pocałuj żabkę w łapkę, cmok, cmok cmok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G8 jest przynajmniej ładna czego nie można powiedzieć o reszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale jesteście okropni ludzie
no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale jesteście okropni ludzie
Straszni, płakać mi się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Judym napisał:
no
no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
G8 jest przynajmniej ładna czego nie można powiedzieć o reszcie
nie wiem czy ci wierzyc na słowo, ja słyszałem, że podobna do kunia ale jedno jest pewne - jest pusta jak bębęn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pospólstwo czepia się inteligencji szczekacie i szczekacie,a co takiego zrobiliście w sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Straszni, płakać mi się chce.
Mi też Skorpionka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr house napisał:
co za różnica, obie teMPE jak obuchy i espa i baby spice i nasza szkapa też durne to!!! Nasza szkapa wierzga - iiiichacha, iiiichacha prrrr i batem ją
doigrasz sie gina doigrasz, żeby czasem języka nie rozwineła bo będziesz płakać baranim głosem KOLEŻANKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem czy ci wierzyc na słowo, ja słyszałem, że podobna do kunia ale jedno jest pewne - jest pusta jak bębęn
ładna, ładna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem czy ci wierzyc na słowo, ja słyszałem, że podobna do kunia ale jedno jest pewne - jest pusta jak bębęn
Ja jestem śliczna i wcale nie pusta jak bęben. I nie wyglądam jak kuń, mam buzię w trójkacik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
doigrasz sie gina doigrasz, żeby czasem języka nie rozwineła bo będziesz płakać baranim głosem KOLEŻANKO
A to gina znowu z nami? Przecież podobno sprawe ma w prokuraturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Ja jestem śliczna i wcale nie pusta jak bęben. I nie wyglądam jak kuń, mam buzię w trójkacik.
Skorpionku ty i towja pacha jesteście piekne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skorpionku ty i towja pacha jesteście piekne
Czemu mnie tak nazywasz? To jakieś wyzwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale jesteście okropni ludzie
Ludzie nie są tu wcale okropni, tylko tacy naturalni prawdziwi i tam też czasem, choć jak mówię - prawda ? Mój odnośnik dotyczący kulturnej wypowiedzi baby spice i obrony Wuja
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 15:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutno mi Boże Kto mi da kwiatuszek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...